Warto wyjechać do Holandii!

Tysiące ludzi wyjechało z nami do pracy w Holandii. Dlaczego? Ten kraj jest wyjątkowy pod względem zarobków, turystyki i mentalności. Otwartość pracodawców, dobre wynagrodzenie, przyjemna praca, a po godzinach odpoczynek nad morzem.

O Holandii

jak wygląda życie w Holandii

Jak wygląda życie w Holandii?

 • Holandia od lat kojarzy się z dobrze płatną pracą sezonową. Minimalna stawka w euro wciąż przyciąga nowych pracowników, którzy chętnie korzystają z ofert sprawdzonych agencji pośrednictwa pracy.
 • Planując wyjazd do Holandii w celach zarobkowych, warto założyć rachunek bankowy, obsługujący obcą walutę. Holenderscy pracodawcy najczęściej wynagrodzenie wypłacają przelewem na konto pracownika.
 • Istnieje również możliwość założenia konta bankowego na miejscu w holenderskim banku. Bezpłatne korzystanie z bankomatów, placówek banku oraz szybsze otrzymywanie przelewów od pracodawcy – to główne zalety takiego rozwiązania.

Co warto wiedzieć o pracy w Holandii?

 • Choć pracy w Holandii można szukać na własną rękę, zdecydowana większość osób korzysta ze wsparcia agencji pośrednictwa.
 • To pewny i sprawdzony sposób na znalezienie legalnej i dobrze płatnej oferty oraz podpisanie umowy z holenderskim pracodawcą.
 • Najwięcej ofert dotyczy pracy w ogrodnictwie – w szklarni, przy kwiatach doniczkowych lub przy zbiorach warzyw i owoców.
 • Pracę można znaleźć również w sektorze budowlanym, na liniach produkcyjnych oraz w branżach hotelarskiej i gastronomicznej.
 • Kto może znaleźć pracę w Holandii? Dosłownie każdy. Wystarczy się zgłosić i podpisać umowę na godnych, holenderskich warunkach!
najlepsze oferty pracy w Holandii
co warto zobaczyć w Holandii

Czym wyróżnia się Westland?

 • Zgłaszając się do pracy w Holandii za pośrednictwem faspacking, masz pewność, że wyjedziesz do jednej z miejscowości w gminie Westland.
 • Siedziba firmy AUB van Bergen, z którą współpracujemy, mieści się w Hoek van Holland nad Morzem Północnym, przy wyjściu z kanału Nieuwe Waterweg, który prowadzi do Portu Rotterdam.
 • Największe atrakcje tej miejscowości to: molo o długości 4,5 km, częściowo otwarte dla turystów i poniemieckie schrony z czasów II wojny światowej.
 • Wyjątkowe znaleziska, upamiętniające toczące się w tym miejscu walki, zebrano w Atlantikwall Museum.

Tu możesz spędzać wolny czas!

Największe atrakcje turystyczne Holandii

 • Zacznij od Rotterdamu. Podróż samochodem do Rotterdamu z miejscowości Hoek van Holland, trwa zaledwie 30-40 min. To największy port w Europie, położony w delcie Renu i Mozy. Miasto z przemysłem petrochemicznym, nowoczesną architekturą, drapaczami chmur, potężnymi węzłami komunikacyjnymi, a do tego modne restauracje, urocze targowiska i znane muzea.
 • Odwiedź FutureLand, czyli interaktywne, portowe centrum informacyjne w Rotterdamie, poświęcone projektowi Maasvlakte, z widokiem na terminale kontenerowe przyszłości. FutureLand jest odpowiedni dla młodych i starszych szczurów lądowych, wodnych, a także dla entuzjastów portów i gier.
 • Na spacer świetnym pomysłem będzie wizyta w jednym z najstarszych zoo w Holandii Diergaarde Blijdorp. Mieszczący się w Rotterdamie, wyjątkowy ogród zoologiczny, podzielony jest na różne kontynenty, gdzie zwierzęta żyją w otoczeniu przypominającym ich naturalne siedliska.
największe atrakcje turystyczne Holandii

Baśniowy Ogród Keukenhof

Chcesz ruszyć dalej i poznać flagowe atrakcje Holandii? Na swojej liście uwzględnij koniecznie Ogród Keukenhof z setkami odmian kolorowych tulipanów, znajdujący się nieopodal Lejdy (Leiden) – miasta, w którym zaczęły się pierwsze uprawy eksperymentalne.

park rozrywki Efteling ilustracja

Rozrywka w parku Efteling

Miłośnikom ryzyka i dobrej zabawy na pewno spodoba się baśniowy Efteling – największy park rozrywki w Holandii. Mieści się w Kaatsheuvel, w holenderskiej prowincji Brabancja Północna, w pobliżu miasta Tilburg. Swoim klimatem park.

Latający Holender w Efteling

Emocje na Latającym Holendrze

Efteling nawiązuje do znanych legend, m.in. tej o Latającym Holendrze. Możesz skorzystać z 36 atrakcji, od teatrzyków, spokojnych kolejek aż po mrożące krew w żyłach roller coastery.

park miniatur Madurodam

Miniaturowa Holandia w Madurodam

Chcesz poznać Holandię w pigułce? Odwiedź Madurodam – interaktywny park miniatur, mieszczący się w Hadze, a dokładnie w nadmorskiej dzielnicy Scheveningen. Zobaczysz najważniejsze zabytki i najciekawsze budowle z całego kraju, w otoczeniu zieleni i kwiatów, odtworzone w najdrobniejszych szczegółach w skali 1:25.

Dowiedz się więcej o pracy i życiu w Holandii

wolny czas w Holandii

Co robić w wolnym czasie w Holandii?

Rowery, wiatraki, urokliwy Amsterdam i mnóstwo tulipanów – z tym kojarzona jest głównie Holandia. Oczywiście to nie wszystko! Będąc w Holandii w celach zarobkowych, warto wiedzieć, co robić w wolnym czasie.

praca dla par w Holandii

Praca w Holandii dla par – gdzie szukać ofert?

Praca w Holandii pozwala odłożyć pieniądze na wesele, samochód czy mieszkanie. Ale jak przetrwać rozłąkę z ukochaną osobą? Wcale nie trzeba mierzyć się z takim dylematem! Wystarczy skorzystać z oferty dla par!

co zabrać ze sobą do Holandii

Pierwszy wyjazd do Holandii – co zabrać ze sobą?

Jak przygotować się na wyjazd do Holandii? Zacznij od poszukiwania sprawdzonych ofert pracy. Poznaj region, w którym zostaniesz zakwaterowany i zasady, które pomogą Ci przejść gładko przez formalności z naszą pomocą.

Wyślij szybkie zapytanie o pracę

Kontakt

Informacje i zgody

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest For All Seasons Packing Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn, NIP: 839-299-56-82. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu poprawnej obsługi klienta. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: agnieszka@faspacking.pl lub osobiście w siedzibie firmy: Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn w godzinach pracy biura. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Zgoda *
Pole wyboru *
Pole wyboru *