3 kroki do pracy w Holandii

Wypełnij formularz online

Skontaktujemy się z Tobą

Dostarczasz dokumenty i wyjeżdżasz!

Co potem?

Przygotowanie do wyjazdu

Przygotuj się do wyjazdu co najmniej na 3 miesiące. Będziesz pracować w sektorze ogrodniczym, głównie w szklarniach z kwiatami doniczkowymi.

Wystarczy, że masz ukończone 18 lat. Specjalne umiejętności nie są wymagane. Nie musisz znać języka niderlandzkiego, ani angielskiego, choć wiadomo, że może Ci się to przydać.

 

Wspracie koordynatora

W Holandii czeka na Ciebie opiekun, który zapewni Ci wsparcie. Oprowadzi po nowym miejscu zamieszkania, wyjaśni sprawy urzędowe, opowie o warunkach i charakterze pracy.

Dodatkowo załatwi ubezpieczenie, wyjaśni sposób dojazdu do miejsca pracy, a przede wszystkim zapewni zrozumiałą umowę w języku polskim, zgodną z holenderskim prawem.

Przyjazna rekrutacja

Co nas wyróżnia? Indywidualne podejście do każdego pracownika! Proces rejestracji i przygotowania niezbędnych dokumentów do wyjazdu przebiega szybko i sprawnie.

Oferujemy pracę od zaraz, nie tylko sezonowo. Co tydzień do pracy w Holandii wyjeżdżają z nami single w różnym wieku, przyjaciele i pary – wszyscy, którym zależy na godziwych warunkach pracy, dobrym wynagrodzeniu i pewnym zakwaterowaniu.

Jakie dokumenty przygotować do rekrutacji?

  • CV w języku polskim oraz skan lub zdjęcie ważnego dowodu osobistego bądź paszportu (dwie strony, w kolorze)
  • skan lub zdjęcie prawa jazdy, jeśli je posiadasz i chcesz prowadzić auto w Holandii
  • skan lub zdjęcie dokumentu nadania numeru BSN/SOFI
  • skan lub zdjęcie dokumentu bankowego, potwierdzającego posiadanie konta

Dokumenty możesz złożyć osobiście w siedzibie faspacking lub przesłać je na nasz adres mailowy, zostawiając także swój numer telefonu.

Wyjedź do pracy w Holandii z faspacking!