Jak wygląda praca w Holandii?

To prosty sposób na złapanie oddechu! Pracujesz w trybie godzinowym, zarabiasz i odkładasz oszczędności.

Na skróty

AUB van Bergen praca w Holandi

Ogólne warunki pracy w Holandii

Z nami wyjeżdżasz do pracy w holenderskiej firmie AUB van Bergen BV. Na miejscu podpisujesz umowę, zgodnie z ustaloną stawką godzinową oraz jasnymi zasadami, które obowiązują Ciebie i pracodawcę.

Będziesz pracować głównie w sektorze ogrodniczym. Istnieje również możliwość zatrudnienia przy produkcji w sektorze warzywno-owocowym. Przed przyjazdem do Holandii załóż skrzynkę e-mailową oraz polski lub holenderski rachunek bankowy, najlepiej w euro.

Wynagrodzenie

Zastanawiasz się, ile możesz zarobić w Holandii? Od 1 stycznia 2021 roku wynagrodzenie minimalne dla osób w wieku 21 lat i starszych w Holandii wynosi 9,72 € za godzinę.

Do 21. roku życia stosuje się schemat wynagrodzeń dla osób w młodym wieku, z wymienionymi obok wynagrodzeniami brutto za godzinę. Szklarnie AUB Van Bergen Groep są objęte Układem Zbiorowym Pracy CAO.

 

Praca w Holandii – wynagrodzenie

Wiek Układ Zbiorowy Pracy CAO
dla przemysłu ogrodniczego 38h
Firmy bez CAO 30h
 18  7,17 €  7,17 €
 19  8,19 €  8,19 €
 20  9,22 €  9,22 €
 21 i więcej  10,24 €  9,72 €
oferty pracy w Holandii
co warto zobaczyć w Holandii

Zakwaterowanie

Z nami masz pewne zakwaterowanie w Holandii. W domu murowanym, w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym lub w hotelu. Zapewniamy dostęp do polskiej telewizji oraz bezpłatnego internetu. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą śpiwór i poduszki.

Jeśli chcesz zaoszczędzić, zabierz ze sobą polskie jedzenie, kieszonkowe na drobne wydatki przez pierwsze dwa tygodnie oraz ulubione, wygodne i przewiewne ubrania.

Transport

Jak dostać się do pracy w Holandii? Firma AUB van Bergen Groep może zaproponować Ci dedykowany transport tam i z powrotem, dzięki współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami. Koszty podróży w jedną stronę wynoszą min. 65 €, w zależności od regionu Polski. Możesz skorzystać również z transportu własnego.

Twój opiekun w holenderskim biurze opowie Ci o zasadach wspólnego mieszkania, dojazdów do pracy samochodem lub rowerem, a także o charakterze i warunkach pracy.

transport do Holandii
praca zdalna czy wyjazd za granicę

Ubezpieczenie

Decydując się na pracę w Holandii, musisz być ubezpieczony od kosztów leczenia. Wszystkimi formalnościami zajmuje się AUB van Bergen Groep. Ubezpieczenie w towarzystwie Zorg&Zekerheid wynosi 30,50 euro na tydzień.

Określone koszty eksterytorialne są zwracane. Osoby zarabiające powyżej 8,96 euro brutto na godzinę mogą otrzymać taki zwrot.

Wyślij szybkie zapytanie o pracę

Kontakt

Informacje i zgody

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest For All Seasons Packing Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn, NIP: 839-299-56-82. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu poprawnej obsługi klienta. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: agnieszka@faspacking.pl lub osobiście w siedzibie firmy: Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn w godzinach pracy biura. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Zgoda *
Pole wyboru *
Pole wyboru *