Jak wygląda praca w Holandii?

To prosty sposób na złapanie oddechu! Pracujesz w trybie godzinowym, zarabiasz i odkładasz oszczędności.

Na skróty

AUB van Bergen praca w Holandi

Ogólne warunki pracy w Holandii

Z nami wyjeżdżasz do pracy w holenderskiej firmie AUB van Bergen BV. Na miejscu podpisujesz umowę, zgodnie z ustaloną stawką godzinową oraz jasnymi zasadami, które obowiązują Ciebie i pracodawcę.

Będziesz pracować głównie w sektorze ogrodniczym. Istnieje również możliwość zatrudnienia przy produkcji w sektorze warzywno-owocowym. Przed przyjazdem do Holandii załóż skrzynkę e-mailową oraz polski lub holenderski rachunek bankowy, najlepiej w euro.

Zanim zaczniesz pracę, nasze rekruterki w olsztyńskim biurze faspacking kompleksowo przygotują Cię do wyjazdu za granicę. Masz gwarancję zatrudnienia, zakwaterowania, wsparcia opiekuna w Holandii oraz dowozu do miejsca pracy.

Standardy transportu, pracy i zakwaterowania za pośrednictwem faspacking to gwarancja udanego i owocnego wyjazdu do Holnadii. 

 

Wynagrodzenie

 

Zastanawiasz się, ile możesz zarobić w Holandii? Od 1 stycznia 2022 roku wynagrodzenie minimalne dla osób w wieku 21 lat i starszych w Holandii wynosi 10,48 € za godzinę.

 

 

Praca w Holandii – wynagrodzenie

Wiek Minimalne wynagrodzenie dla GTB 38h Minimalne wynagrodzenie AGF 38h
 18  10,48 €  10,71 €
 19  10,48 €  10,71 €
 20  10,48 €  10,71 €
 21 i więcej  10,48 €  10,71 €
oferty pracy w Holandii

Zakwaterowanie

Z nami masz pewne zakwaterowanie w Holandii. W domu murowanym, w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym lub w hotelu. Zapewniamy dostęp do polskiej telewizji oraz bezpłatnego internetu. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą śpiwór i poduszki.

Jeśli chcesz zaoszczędzić, zabierz ze sobą polskie jedzenie, kieszonkowe na drobne wydatki przez pierwsze dwa tygodnie oraz ulubione, wygodne i przewiewne ubrania.

Zajrzyj do naszej galerii i sprawdź, jak wyglądają mieszkania dla pracowników w Holandii. Dowiedz się, czego się spodziewać po przyjeździe, jakie czekają na Ciebie atrakcje i na czym będzie polegała Twoja praca.

Jeśli masz dodatkowe pytanie, skontaktuj się z naszymi rekruterkami. Poznasz korzyści z pracy w Holandii i możliwe drogi rozwoju.

Mieszkaj i pracuj w Holandii z faspacking!

 

Transport

Jak dostać się do pracy w Holandii? Firma AUB van Bergen Groep może zaproponować Ci dedykowany transport tam i z powrotem, dzięki współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami. Koszty podróży w jedną stronę wynoszą min. 65 €, w zależności od regionu Polski. Możesz skorzystać również z transportu własnego.

Twój opiekun w holenderskim biurze opowie Ci o zasadach wspólnego mieszkania, dojazdów do pracy samochodem lub rowerem, a także o charakterze i warunkach pracy.

Wyjazd do pracy w Holandii z faspacking to pewność sprawdzonych i skutecznych rozwiązań logistycznych oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie Twojej nowej, zwodowej podróży. 

Upewnij się, że masz wszystkie niezbędne dokumenty oraz kieszonkowe na start – resztą zajmie się faspacking.

 

transport do Holandii
praca zdalna czy wyjazd za granicę

Ubezpieczenie

Decydując się na pracę w Holandii, musisz być ubezpieczony od kosztów leczenia. Wszystkimi formalnościami zajmuje się AUB van Bergen Groep. Ubezpieczenie w towarzystwie Zorg&Zekerheid wynosi 30,50 euro na tydzień.

Określone koszty eksterytorialne są zwracane. Osoby zarabiające powyżej 8,96 euro brutto na godzinę mogą otrzymać taki zwrot.

Na wszystkie pytania związane z wyjazdem, zakwaterowaniem, transportem do Holandii oraz z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy odpowiedzą nasze rekruterki

Na miejscu, w Holandii, masz zagwarantowane również wspracie opiekuna, który wyjaśni Ci wszystkie szczegóły i wskaże, na co zwrócić uwagę w nowej pracy. Złap finansowy, bezpieczny oddech z faspacking!

Wyślij szybkie zapytanie o pracę

Kontakt

Informacje i zgody

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest For All Seasons Packing Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn, NIP: 839-299-56-82. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu poprawnej obsługi klienta. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: agnieszka@faspacking.pl lub osobiście w siedzibie firmy: Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn w godzinach pracy biura. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Zgoda *
Pole wyboru *
Pole wyboru *