Z nami złapiesz dobrą pracę i drugie życie!

Sprawdzeni i zaufani pracodawcy w Holandii, jasne warunki zatrudnienia oraz stawka, ustalona w euro jeszcze przed wyjazdem za granicę – to nas wyróżnia.

Nasi partnerzy

Warunki i wyróżniki

rekrutowanie do pracy w Holandii

Jak wyjechać do pracy z faspacking?

Wystarczy raz zgłosić się do pracy w Holandii za pomocą formularza na naszej stronie internetowej, aby nasi rekruterzy sami zaproponowali Ci pracę w Holandii, spełniającą Twoje oczekiwania. Wybierz rekrutera i zadzwoń, jeśli chcesz umówić się na spotkanie w biurze. Sprawdź, kogo aktualnie potrzebujemy!

pracownik szklarni

Gdzie będziesz pracować?

Oferujemy pracę głównie w sektorze ogrodniczym. Jest to praca w szklarni przy kwiatach doniczkowych różnego rodzaju. Obejmuje cały proces produkcji kwiatów, począwszy od sadzenia, przesadzania, rozsadzania, poprzez przycinanie, obrywanie liści, patyczkowanie, aż po etykietowanie, foliowanie i przygotowywanie kwiatów do wysyłki. Nasz opiekun pomoże Ci wdrożyć się w panujące w szklarni warunki.

szklarnie w Holandii

Co oferujemy?

Gwarantujemy współpracę z zaufaną firmą AUB van Bergen BV, na podstawie ustalonej przed wyjazdem za granicę stawki w euro. Zapewniamy wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności w Polsce i za granicą. Oferujemy bezpieczny transport oraz komfortowe zakwaterowanie w miejscowości Hoek van Holland w gminie Westland.

praca w Holandii stawki

Co zyskujesz?

Nasi pracownicy cenią godzinowy tryb pracy oraz terminowe wynagrodzenie, wypłacane raz w tygodniu. Możesz liczyć na zakwaterowanie z Polakami i wsparcie polskich koordynatorów w holenderskim biurze. Zapewniamy również dojazdy do pracy z kierowcą oraz możliwość wypożyczenia roweru. Sprawdzeni holenderscy pracodawcy słyną zaś z otwartości i elastyczności.

praca w Holandii dla par

Co nas wyróżnia?

Od ponad 15 lat specjalizujemy się w zapewnianiu Polakom dobrze płatnej pracy w Holandii. Współpracujemy z zaufanymi partnerami. Negocjujemy najlepsze warunki zatrudnienia w oparciu o holenderskie standardy. Wypłacamy wynagrodzenie w euro i zapewniamy Ci wsparcie na każdym etapie przygotowania do wyjazdu i pracy za granicą. Faspacking to Twój sposób na złapanie oddechu, dobrej pracy i nowego życia!

Wyślij szybkie zapytanie o pracę

Kontakt

Informacje i zgody

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest For All Seasons Packing Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn, NIP: 839-299-56-82. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu poprawnej obsługi klienta. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: agnieszka@faspacking.pl lub osobiście w siedzibie firmy: Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn w godzinach pracy biura. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Zgoda *
Pole wyboru *
Pole wyboru *